شرایط ارسال

ارسال‌های ما روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از طریق پست پیشتاز انجام می‌شن.

  • در روزهای تعطیل رسمی، ارسال انجام نمی‌شه. (به دلیل تعطیلی این هفته پست، ارسال روز سه‌شنبه ۲۶‌ام، متاسفانه یکشنبه هفته آینده ۳۱ مرداد انجام میشه)

ارسال یکشنبه‌ها فقط شامل سفارش‌هایی هست که حداکثر تا شنبه ۱۲ ظهر ثبت شده باشن و ارسال سه‌شنبه‌ها فقط شامل سفارش‌هایی هست که حداکثر تا دوشنبه ۱۲ ظهر ثبت شده باشن. توجه داشته باشید که سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ ظهر روزهای قبل از ارسال ثبت بشن، ارسال‌شون روز بعدی نیست. چون ما روزهای قبل از ارسال بطور کامل مشغول بسته‌بندی هستیم و فرصتی برای چک کردن و بسته‌بندی سفارش‌های جدید باقی نمی‌مونه.

هزینه پست برای تهران ۱۵ هزار تومن و برای سایر شهرها ۱۹ هزار تومن هست. بسته‌ها برای تهران معمولاً ۱ تا ۲ روز بعد از ارسال و برای سایر شهرها بین ۱ تا ۳ روز بعد از ارسال به مقصد می‌رسن (به دلیل شرایط ناشی از همه‌گیری بیماری کرونا و افزایش حجم کاری اداره پست، این زمان ممکنه برای بعضی شهرها طولانی‌تر بشه).

بعد از ثبت سفارش یک پیامک و یک ایمیل حاوی شماره سفارشتون از سمت ما دریافت می‌کنید که به معنی ثبت موفق سفارش شماست. تو این مرحله سفارش شما «در حالت انتظار» باقی می‌مونه و زمانی که روز بسته‌بندی برسه وضعیت سفارش به «در حال آماده‌سازی» تغییر می‌کنه و این مرحله هم براتون پیامک می‌شه. در نهایت هم کد رهگیری مرسوله چند ساعت بعد از ارسال به شماره تماسی که موقع ثبت سفارش وارد شده، فرستاده می‌شه. با داشتن این کد از طریق سامانه رهگیری پست سفارش‌ها قابل پیگیری هستن.